Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn
ukenplru

1Ура!!! Справді відчуваємо піднесення оскільки ще на крок наблизились до втілення своєї давньої мрії. Нарешті затверджено архітектурний план будівлі Дитячого будинку на 24 дитини, який реалізуємо у рамках проекту «Родинне гніздечко».

 Сьогодні ми зробили ще один крок в роботі проекту "Родинне гніздечко", а саме провели Брендування машин  логотипом БФ ВОЛЯ-15  та дитячого будинку "Родинне гніздечко". Думаю, що діти, які посміхаються  з малюнку запам'ятаються кожному. Від тепер нас  легше можна знайти за адресою, за телефлном, на ютуб каналі, та сайті.

 

 

 

Нарешті 29.01.2018в ефірі світової мережі Інтернет з’явилося і наше представництво. Офіційний сайт благодійного фонду «Воля-15» - місце де можна про нас дізнатися усю офіційну та детальну інформацію, а також тут ми будемо інформувати Вас про перебіг реалізації того чи іншого проекту. Ну зокрема мова йде про наш флагманський проект «Родинне гніздечко», який ми уже розпочали реалізовувати з вашою допомогою. 

 

 

Підготовчий етап з реалізації проекту «Родинне гніздечко» триває. Сьогодні 25.12.2017  у нас відбулася зустріч з районним архітектором (Турківського району). Під час зустрічі ми обговорювали майбутній архітектурний проект будівлі запланованого дитячого будинку, яким має бути спорудженим саме в рамках вищезгаданого проекту.