Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn
ukenplru

 

sl6Історія створення благодійного фонду «Воля-15» це еволюція потреб та намірів. І врешті мрія трьох волонтерів стала реальністю: 17 березня 2015 року було отримано реєстраційні документи, які свідчили про те що сфері благодійництва України з’явилася нова благодійна організація, яка згодом стане відомою для загалу під назвою: Благодійний фонд «Воля-15».

 Леся ГАРАСИМІВ


Підприємець, лідер волонтерської групи «Воля», голова правління БО «Воля-15» БФ»

icon comander 4

Засновниками фонду стали однодумці та волонтери: Леся Гарасимів, Володимир Штереб та Оксана Винницька. У цієї команди уже на той час був величезний досвід волонтерства та благодійництва, як в Україні так і поза її межами. Спочатку була співучасть у благодійних проектах та програмах, а згодом і безпосередня їх організація. Отож створення благодійного фонду – було питанням часу.

 Володимир ШТЕРЕБ


Член волонтерської групи «Воля», секретар БО «Воля-15» БФ

 

icon comander 5

Мета створення благодійного фонду «Воля-15» - сприяння та організація дій і заходів на вирішення нагальних проблем у кризових сферах українського суспільства. Зокрема визначаємо як пріоритет для себе проблему опіки та виховання дітей-сиріт. Відповідно місією фонду є радикальна зміна на краще життя та формування як особистості підростаючого покоління нашого регіону, що на наше переконання в майбутньому позитивно вплине на розвиток регіону загалом.

 Оксана ВИННИЦЬКА


Автор і виконавець власних пісень, підприємець, співзасновник БО «Воля-15» БФ»

icon comander 3

 

Благодійний фонд «Воля-15» з часу свого заснування  одразу активно почав долучатися до благодійної діяльності. За період існування у активі фонду  участь в багатьох благодійних акціях та програмах. Це і допомога дитячим будинкам та сиротинцям, це волонтерська допомого українській армії, це сприяння та підтримка потребуючих у тих чи інших життєвих ситуаціях. Ми співпрацюємо з іншими дієвими благодійними фондами,виступаючи або спонсори або співорганізатори проектів.

 

Руслан ГАРАСИМІВ


Менеджер проектів, представник БО «Воля-15» БФ» за кордоном

icon comander 1

Статут благодійного фонду «Воля-15» дає нам змогу реалізувати широкий спектр благодійних заходів. Проте ми уже давно визначились з базовою і основною ціллю на наступні три роки – це побудова дитячого будинку, який є невід’ємним елементом благодійного проекту «Родинне гніздечко». Ми впевнені в успішності даного проекту, отож нарешті ми маємо змогу приступити до технічної і практичної сторони його реалізації. 

Олена ГАРАСИМІВ


Менеджер проектів, представник БО «Воля-15» БФ» за кордоном

icon comander 2

 

Скачати статут>>

Реєстраційні документи>>


 

Про нас (фото)